“Zielono mi ” wraz ze spektaklem Mężczyzna Idealny odbędzie się w terminie 19.07.2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż planowany na dzień 16 maja 2020 r w hali Arena Ursynów program “Zielono mi” wraz ze spektaklem „Mężczyzna Idealny” przenosimy na dzień 19 lipca 2020 r .
Wszystkie karty wstępu zachowują ważność na nowy termin.
Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian – Arena Ursynów , Warszawa ul. Pileckiego 122
O godzinie rozpoczęcia imprezy powiadomimy Państwa w terminie późniejszym.
.

kontakt organizator: biuro@wagart.eu; tel. 32 250 62 90

UWAGA: NOWY TERMIN: 19.07.2020 godz. 18:00

Program “Zielono mi” wraz ze spektaklem “Mężczyzna Idealny”

“Mężczyzna idealny” – komedia terapeutyczna. Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboyom, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą “wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu.
Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej “wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów.
Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seks terapeutyczny, jest terapia śmiechem [“rozbierany poker”], jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat.
Reżyseria: Stefan Friedmann
Scenografia/kostiumy: Małgorzata Filipak-Kwiatkowska
Realizacja dźwięku i świateł: Mariusz Telicki
Producent: Leszek Kwiatkowski