#ZOSTAŃ Z NAMI

# ZOSTAŃ Z NAMI

Małymi krokami wracamy do normalnego życia. Dlatego pragniemy przypomnieć wszystkim, że warto, a nawet trzeba –  ZOSTAĆ  Z NAMI !!!

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało dla wszystkich spragnionych aktywności, wysiłku, potu i satysfakcjonującego treningu, bardzo atrakcyjną OFERTĘ NA ZAKUP KARNETÓW do klubu Arena Active Club.

W dniu 19 maja 2020 rusza sprzedaż on-line karnetów z 30% rabatem! Oznacza to, że jak tylko nasze kluby zostaną otwarte, nie będziecie musieli stać w kolejce do kasy.

Karnety będzie można wykorzystać (rozpocząć) w okresie 180 dni od momentu otwarcia klubu.  Dotychczasowa cena zakupu KARTY KLIENTA UCSiR również ulega zmianie – nowi klienci będą mogli kupić ja za 5 zł.

#ZOSTAŃ Z NAMI – to akcja skierowana do naszych stałych klientów, ale liczymy również na to, iż zachęci ona nowe osoby do korzystania z naszych obiektów. Cieszmy się nadchodzącymi zmianami i bądźmy gotowi na szybki powrót do tego co kochamy, lubimy  bez czego nasza codzienność wydaję się nie kompletna.

Pamiętajmy jednak, że dopóki nasze siłownie nie zostaną otwarte, cały czas prowadzone są zajęcia on-line, na które w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy.

DO ZOBACZENIA JUŻ WKRÓTCE !!!

 

regulamin promocji ZOSTAŃ Z NAMI 2020

regulamin zakupów online

cennik