# WRACAMY DO GRY

WRACAMY DO GRY !

  • 18 MAJA 2020 – tego dnia możemy zacząć od wizyty u fryzjera, kosmetyczki czy lunchu w restauracji, ale nie to nas cieszy najbardziej. Tego dnia wracają do życia niektóre z naszych obiektów: Hala Arena Ursynów (w tym mała sala treningowa na I piętrze Areny Ursynów), Hala Sportowa „Hawajska” oraz Centrum Tenisa Stołowego – zapraszają wszystkich, którzy tęsknią za badmintonem, siatkówką, koszykówką i wszystkim co się wiąże z przebywaniem w sportowych obiektach zamkniętych. Świeże powietrze i ładna pogoda kusi, ale sporty halowe również mają swoich licznych amatorów. Na siłownie i pływalnie musimy jeszcze poczekać ☹

Zmienia się również liczba osób, które będą mogły przebywać na stadionach, boiskach, orlikach czy w skateparkach: z 6 do 14 osób + 2 trenerów 😊. Na otwartych pełnowymiarowych boiskach piłkarskich będą mogły przebywać 22 osoby + 4 trenerów.

Pamiętajmy jednak o kilku ważnych rzeczach i o tym aby dokładnie zapoznać się z nowymi regulaminami obiektów. Owszem, wracamy do życia, ale w dalszym ciągu obowiązują nasz pewne ograniczenia i obowiązek zachowania odpowiednich standardów higienicznych. Przede wszystkim ograniczamy liczbę osób, bez wcześniejszych rezerwacji telefonicznych nie uda Wam się wejść na wybrany obiekt, szatnie nie będą dostępne jak do tej pory, a na zajęcia lepiej przyjść już ubranym w strój sportowy, ponieważ przebrać będzie się można ewentualnie w toalecie. Wszystkie te zakazy i nakazy mają służyć naszemu bezpieczeństwu i ograniczeniu przebywania większej ilości osób w małym pomieszczeniu. Dlatego dzwońcie, rezerwujcie, planujcie swój wolny czas i wracajcie do nas.

Do zobaczenia !!!

Regulamin korzystania