#Wracamy do gry cd.

06 CZERWCA 2020 – to będzie wesoła sobota dla wszystkich, którzy tęsknili za siłownią i pływalnią. Od tego momentu otwieramy nasze pozostałe obiekty: Arena Active Club, Twoje Centrum Aktywności oraz 3 nasze pływalnie: Aqua Relaks, Hirszfelda i Koncertowa.

Niemniej jednak należy pamiętać, że na każdym obiekcie wciąż będą obowiązywały częściowe ograniczenia: wchodząc do obiektu musimy założyć maseczkę, obowiązuję ograniczona liczba osób, które mogą przebywać na pływalni lub w siłowni w jednym czasie, szatnie na pływalniach w holu głównym nie będą dostępne i należy pamiętać o własnych workach na obuwie, ponieważ swoje okrycia wierzchnie i buty (jak nigdy dotąd) zabieramy ze sobą do szafek, zalecane są płatności kartą lub zakup biletów i karnetów przez system on-line.

https://www.gov.pl/web/rozwoj/wytyczne-dla-branz

Ale czy te wszystkie informacje mogą nam popsuć radość z powrotu do ćwiczeń w ulubionych miejscach??? Nie sądzę. Dlatego zapraszamy wszystkich do naszych siłowni i pływalni. Dzwońcie, piszcie maile i zadawajcie pytania, na wszystkie będziemy starać się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Starajcie się nie przychodzić do wybranych obiektów, jeżeli z nich nie korzystacie.

Prosimy jednak o cierpliwość i wyrozumiałość. Powrót oznacza dla nas wytężoną pracę, a chcemy żeby każdy otrzymał potrzebne informacje i mógł korzystać z obiektów w jak najbardziej komfortowy sposób.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PŁYWALNI (kliknij)

REGULAMIN ARENA ACTIVE CLUB (kliknij)

REGULAMIN TWOJE CENTRUM AKTYWNOŚCI (kliknij)

Do zobaczenia !!!