KS Metro Warszawa vs Legia Warszawa

Dzień dobry.

Szanowni Państwo, Zarząd Klubu Sportowego Metro Warszawa, w związku z obecną i pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym mieście, z przykrością informuję, że wszystkie mecze i turnieje – aż do odwołania, których organizatorem jest nasz Klub będą odbywać się bez udziału publiczności. Jest to dla Nas decyzja trudna, ale podjęta w trosce o zdrowie uczestników imprez sportowych. Metro Warszawa dokłada wszelkich starań, aby sezon, który dopiero rozpoczęliśmy, szczęśliwie udało dograć się do końca.

Mimo takiego ograniczenia serdecznie zapraszam Państwa na kolejne ligowe emocje. Tym razem dopingować naszych zawodników będzie można z domu:) W najbliższą sobotę w hali przy Dereniowej będziemy świadkami derby stolicy, zagramy z Legią Warszawą. Oba zespoły w dotychczasach rozegranych spotkaniach nie przegrały ani jednego meczu, w sobotę to się zmieni. Wierzymy, że z tej potyczki zwycięsko wyjdą podopieczni trenerów Marcina Lubiejewskiego i Tomasza Walendzika.

Link do transmisji meczu pojawi się na 45 min przed rozpoczęciem spotkania na naszym klubowym profilu facebookowym: www.facebook.com/ksmetrowarszawa

Mamy nadzieję, że nawet w tak trudnych okolicznościach nie zabraknie duchowego wsparcia dla Metrowców:)