UCSiR VOLLEYBALL –Amatorski Turniej Siatkówki

UCSiR VOLLEYBALL –Amatorski Turniej Siatkówki

 

Bardzo miło nam poinformować, że już 26 listopada 2022 r. odbędzie się długo wyczekiwany UCSIR VOLLEYBALL – Amatorski Turniej Siatkówki.
Zapisy ruszyły i mamy nadzieję, że frekwencja dopisze – tym bardziej, że na najlepszą drużynę czeka Voucher do restauracji o wartości 800 zł.
Turniej jest 1-dniowy, a liczba miejsc jest ograniczona – 16 drużyn. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 listopada 2022 do godziny 14:00. Jak zawsze zapraszamy na parkiety hali sportowej „Hawajska” przy ul. Dereniowej 48.
Rozgrywki są dedykowane amatorom. W drużynach nie może znaleźć się nikt, kto ma licencję zawodniczą PZPS na sezon 2022/23 w rozgrywkach III, II, I ligi oraz Plus Ligi i Tauron Ligi.
Jednak w przypadku tego turnieju „amatorski” oznacza wysoki poziom wśród zgłaszanych drużyn. Każda dotychczasowa impreza pokazywała, że zawodnicy w pełni angażują się we wspólną rywalizację, a ich umiejętności i wola walki mogą zawstydzić nawet profesjonalnych graczy.
Turniej przez ostatnie lata zawsze cieszył się dużym powodzeniem wśród lokalnej, a także warszawskiej społeczności. Zapraszamy zarówno naszych stałych gości, ale przede wszystkim nowe zespoły, które szukają emocji na wysokim, sportowym poziomie.
Czekamy na wszystkich, dla których siatkówka to pasja, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa. Sprawdźcie swoje umiejętności na parkietach hali sportowej UCSiR.

 

ZAPRASZAMY !!!