Spotkajmy się w Warszawie. Spotkajmy się na Ursynowie

Spotkajmy się w Warszawie. Spotkajmy się na Ursynowie
Ursynów to druga dzielnica, którą Rafał Trzaskowski odwiedzi w ramach zainaugurowanego w styczniu cyklu „Spotkajmy się w Warszawie”. Prezydent stolicy pojawi się w wybranych, ważnych dla Ursynowa miejscach, gdzie spotka się z przedstawicielami różnych grup społeczności lokalnej. Zapozna się również z planem działań i wyzwaniami, które czekają dzielnicę w 2020 roku.

Kluczowym punktem wizyty jest otwarte spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się w piątek, 28 lutego, o godz. 18.00 w hali ZOS „Hawajska”, przy ul. Dereniowej 48. Będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy z prezydentem miasta o rozwoju, przyszłości i wyzwaniach dla Ursynowa.

Serdecznie Zapraszamy👍👍👍

 
URSYNÓW_fhd_prezydent
UCSIR-DANCE-2020-SLIDER (002)

UCSiR Dance 2020

VII Ursynowski Przegląd Taneczny Dzieci i Młodzieży startuje już 08 marca 2020. O godzinie 10:00, w Arenie Ursynów, rusza najbardziej widowiskowa i taneczna impreza organizowana przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

XXIV Grand Prix Ursynowa w Pływaniu II mityng

Z wielką przyjemnością informujemy wszystkich miłośników pływania, iż 29 lutego 2020 r., na pływalni UCSiR przy ul. Hirszfelda 11, odbędzie się II Mityng XXIV Grand Prix Ursynowa w Pływaniu.

gp2020-slider-nowy1

Ursynowskie Centrum Sportu
i Rekreacji m. St. Warszawy
ul. Pileckiego 122, 02-781 Warszawa

honorujemy karty:
Skip to content