O nas

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji to dynamicznie rozwijający się ośrodek sportu i rekreacji. Istnieje na Ursynowie od 1998 roku.

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

Witamy na stronie Ursynowskiego centrum Sportu i Rekreacji

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji to dynamicznie rozwijający się ośrodek sportu i rekreacji. Istnieje na Ursynowie od 1998 roku.
Dziś w swoich zasobach mieści trzy kryte pływalnie, dwa studia fitness, dwie hale sportowe, w tym jedną o charakterze widowiskowo-sportowym z widownią na 2 tysiące miejsc, pięć zewnętrznych boisk sportowych (piłkarskich oraz koszykarskich) oraz klub rekreacji i rozrywki z kręgielnią i bilardem.

UCSiR jest jednostką organizacyjną Miasta Stołecznego Warszawy, której głównym celem jest promowanie sportu i aktywnego spędzania czasu wśród mieszkańców stolicy.
Centrum tworzy ofertę zajęć rekreacyjno-sportowych oraz rehabilitacyjnych, jest także organizatorem licznych imprez rekreacyjno-sportowych dostępnych dla każdego!

Misją Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji jest popularyzacja walorów rekreacji ruchowej wśród mieszkańców Ursynowa i okolic, poprzez organizowanie zajęć i imprez sportowo-rekreacyjnych. Promowanie postaw służących poprawie zdrowia i sprawności fizycznej, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.
Ciągły wzrost, jakości świadczonych usług oraz budowanie pozytywnego wizerunku marki Centrum.

Skip to content