Festiwal Sportu UCSiR

SPORT DLA WSZYSTKICH
Festiwal Sportu UCSiR

W sobotę 11 czerwca Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na „Festiwal Sportu UCSiR” organizowany w ramach „Dni Ursynowa”.

  W ramach imprezy, w godz. od 12.00 do 16.00, odbędzie się Maraton Fitness, w trakcie którego będzie można ćwiczyć pod okiem instruktorów UCSiR. Trenerzy poprowadzą i zaprezentują różnorodne formy zajęć aerobowych. Maraton Fitness to doskonała okazja by zrobić pierwszy krok i przekonać się, czym tak naprawdę jest ten sport. Dla wszystkich osób, które przećwiczą całe cztery godziny zajęć, organizator przygotował pamiątkowe dyplomy. Po wysiłku aerobowym rozpocznie się część siłowa, a dokładnie „Zawody w wyciskaniu Kettlebella” przygotowane dla różnych kategorii wagowych. Start zawodów godz. 16.00. Dla najlepszych przewidziane są nagrody! Na obydwa wydarzenia obowiązuje rejestracja, której można dokonać pod adresem dni.ursynowa@ucsir.pl oraz osobiście w Dniu Festiwalu Sportu UCSiR. Regulamin oraz informacja o rejestracji dostępne są poniżej.

Wspólne ćwiczenia aerobowo-siłowe dla dorosłych uczestników to nie wszystko! Przygotowano również wiele atrakcji i niespodzianek dla dzieci. Na boisku piłkarskim „Olkówek” Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji we współpracy z KS Ursynów organizuje Turniej Piłkarski dla dzieci z rocznika 2013 „4 PORY ROKU – EDYCJA LATO”. Turniej rozgrywany będzie w godzinach od 10.00 do 13.00 i  wezmą w nim udział ursynowskie drużyny. Oprócz Turnieju Piłkarskiego na młodych miłośników piłki nożnej czekać będzie Piknik Piłkarski, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie czyli gry i zabawy z piłką – „Trafiony zatopiony”, „Konkurs żonglerski”, „Tor przeszkód”, „Mini mecz” oraz „Zostań bramkarzem”. Piknik będzie się odbywał w godzinach 13.00 – 18.00. Dodatkową atrakcją, z której będzie mógł skorzystać każdy nasz gość, będą stoły do gry w piłkarzyki, gra kółko i krzyżyk oraz malowanie buziek.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

 Miejsce imprezy: kompleks boisk „Olkówek” ul. Puszczyka 1.

Serdecznie zapraszamy!!!

Rejestracja na Maraton Fitness

Wyślij e-mail do dnia 9 czerwca 2022r. do godz. 12.00 na adres:

dni.ursynowa@ucsir.pl

W temacie maila proszę wpisać: “MARATON”, a w treści: imię, nazwisko i nr telefonu.

 

Rejestracja na Zawody w wyciskaniu Kettlebella

Wyślij e-mail do dnia 9 czerwca 2022r. do godz. 12.00 na adres:

dni.ursynowa@ucsir.pl

W temacie maila proszę wpisać: “ZAWODY”, a w treści: imię, nazwisko i nr telefonu.

 

Uwaga!

Ilość uczestników na Maraton Fitness oraz Zawody w wyciskaniu Kettlebella jest ograniczona! Rejestracja będzie prowadzona do momentu wykorzystania limitu uczestników. W dniu imprezy również będzie można się zarejestrować, o ile będą jeszcze wolne miejsca. Informacja o wcześniejszym zakończeniu rejestracji zostanie podana na stronie www.ucsir.pl .

Załączniki: