Zaprojektuj kalendarze UCSiR

 

 

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji ogłasza konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych na projekt główki kalendarza ściennego trójdzielnego oraz

wkładek do kalendarza książkowego na rok 2024 o tematyce związanej z UCSiR.

 

Projekty powinny być ściśle związane z działalnością jaką prowadzi Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Mogą one obrazować obiekty UCSiR takie jak pływalnie, hale sportowe, Centrum Tenisa Stołowego, siłownie, klub fitness czy boiska lub też dyscypliny sportowe, które najczęściej są uprawiane w UCSiR – pływanie, piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, tenis stołowy, badminton, ćwiczenia na siłowni.

Projektem może być zwykły rysunek lub praca wykonana w programie graficznym. Technika wykonania prac jest dowolna.

W konkursie wyłonionych zostanie 9 projektów. Jeden zostanie wykorzystany do zaprojektowania kalendarza ściennego trójdzielnego, a pozostałe projekty zamieszczone będą w kalendarzu książkowym UCSiR jako wkładki pomiędzy miesiącami.

Prace powinny być zebrane i dostarczone do UCSiR przez Szkołę. Komisja konkursowa UCSiR wybierze 9 projektów, ale zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowych wyróżnień.

Nagrodami w konkursie będzie wykorzystanie wyłonionych projektów do stworzenia kalendarza ściennego trójdzielnego oraz kalendarza książkowego dla Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji na 2024 r. Kalendarze zostaną wydrukowane i przekazane do dystrybucji. Wyłonieni laureaci otrzymają wydrukowane kalendarze oraz dyplomy i nagrody rzeczowe od UCSiR.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w regulaminie konkursu.